Zorganizuj w Euphorii Komunię

Posted · Add Comment

KOMUNIA W EUPHORII    Z roku na rok rośnie nasze doświadczenie w kwestii organizacji przyjęć okolicznościowych. Coraz częściej obsługujemy nie tylko wesela, ale także komunie. Bardzo cieszy nas fakt iż docierają do nas klienci nie tylko z Sosnowca, ale także na przykład sąsiedzkich Mysłowic. Bardzo często pytacie nas o podpowiedzi dotyczące organizacji tak wyjątkowego nie tylko dla naszej pociechy, ale także dla nas, przyjęcia. Trudno jednoznacznie wskazać co może okazać się pomocne, wiadomo jednak na pewno, że tak, jak w przypadku każdego wydarzenia, i tu trzeba zachować rozsądek.

  1. Po pierwsze pamiętajmy o tym, że nasze dziecko nawet pomimo przyjęcia Komunii Świętej nadal jest dzieckiem. Nie powinniśmy wszystkiego zabraniać, trudno przecież wyobrazić sobie, że nasza pociecha podczas całej uroczystości będzie siedziała w jednym miejscu. Pamiętajmy także, że w całym pędzie naszego życia, przyjęcie komunijne to doskonała okazja do spotkania kuzynostwa! Pozwólmy zatem na odrobinę luzu.
  2. Po drugie – w kwestii organizacji przyjęcia – jeśli chcemy w tym dniu skupić się tylko i wyłącznie na duchowej stronie uroczystości, to organizację przyjęcia zostawmy fachowcom. Trudno bowiem jednocześnie brać czynny udział w kościelnej uroczystości i planować co na obiad, deser. Zapraszamy do Domu Przyjęć Euphoria – zapewnimy Państwu doskonałą obsługę przyjęcia komunijnego. Posiadamy doskonałe menu, doskonale dopracowane wnętrza oraz konkurencyjne ceny!

POBIERZ PROPOZYCJĘ MENU

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o