Bride and Groom  wesela_art

Nasza sala jest urządzona ze smakiem i gustem, dominuje na niej kolor kremowy oraz bordowy, a wielokolorowe oświetlenie dodaje magicznego uroku. Jej największe zalety to przestronność, niestandardowe (kolorowe) oświetlenie oraz samoistnie przychodzący na myśl weselny nastrój. U nas goście czują się komfortowo i swobodnie, a nasz obiekt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Nasza lokalizacja sprawia że blisko do nas nie tylko z Sosnowca, ale także Katowic, czy Mysłowic. 

W cenę każdego menu weselnego jest wliczony wystrój sali, stołów oraz krzeseł, a także profesjonalna obsługa kelnerska. Ponadto, oferujemy również zawodową obsługę barmańską. Dla naszych gości dysponujemy nie tylko parkingiem, mamy także przygotowany uroczy ogródek i apartament dla nowożeńców. Gwarantujemy iż wesele urządzone w Domu Przyjęć Euphoria będzie wyjątkowo uroczyste i zapamiętane przez gości weselnych na długo po uroczystości. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – gwarantujemy wysoką jakość obsługi, a także konkurencyjne ceny oraz doskonale wyposażone wnętrza naszego lokalu. Odwiedź na Fan Page na FACEBOOK i skorzystaj z dodatkowych rabatów oraz upustów – zapraszamy serdecznie! 

Cenę menu ustalamy indywidualnie z każdym klientem, bo ma na nią wpływ nie tylko liczba gości, ale także serwowane dania. Nasza oferta zaczyna się od 180 zł od osoby, w razie wesela dwudniowego, kolejny dzień to już tylko 50 zł.

Nasze zalety:
– sala weselna na 120 osób

– apartament dla nowożeńców
– 50 miejsc parkingowych
– ogródek do dyspozycji gości
– dowolność ustawienia stołów
– dobra akustyka
– klimatyzacja
– możliwość stworzenia kącika dziecięcego
– dekoracja sali
– profesjonalna obsługa
Cena od 180 zł za osobę