Sala weselna, dom przyjęć – Będzin

Posted · Add Comment

   Perfekcyjnie dobrane kolory, obszerne wnętrza oraz doskonałe menu – poszukujecie Państwo miejsca, w którym zorganizujecie wesele – zapraszamy do Euphorii! Nasz lokal co prawda znajduje się w Sosnowcu  ale bardzo często gościmy także Pary Młode z Będzina. Od lat zajmujemy się organizacją tego typu przyjęć i doskonale wiemy o co należy zadbać by goście byli zachwyceni. Specjalnie na okoliczność wesel przygotowaliśmy MENU, które sprosta wymaganiom każdego weselnego budżetu.

   Będzin to miasto, które bezpośrednio graniczy z Sosnowcem – niewielka odległość oraz korzystnie ulokowane najważniejsz drogi w naszym regionie sprawiają, że bardzo łatwo do nas dotrzeć. Oprócz gustownie przygotowanych wnętrz i specjalnie przygotowanego menu naszą salę weselną na tle  konkurencji wyróżnia również:

  • Obszerny parking, na którym zmieszczą się samochody Państwa gości
  • Ogródek letni – w trakcie weselnej uroczystości bez wątpienia ważne jest także miejsce znajdujące się w otoczeniu domu przyjęć, w którym w spokoju można zaczerpnąć świeżego powietrze.
  • Pokoje gościnne i apartament dla nowożeńców
  • Konkurencyjne ceny – doskonale wiemy jak napięty może być ślubno-weselny budżet dlatego przygotowaliśmy 3 modele menu.

Jeśli poszukujecie Państwo lokalu, w którym można zorganizować wesele marzeń – zapraszamy do Domu Przyjęć Euphoria!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *