Mamy wieloletnie doświadczenie, a prowadzone przez nas lokale od lat cieszą się nieskazitelną opinią. Cechuje nas przede wszystkim elegancja, profesjonalizm oraz poczucie smaku. W Euphorii organizujemy zarówno duże jak i małe uroczystości. Nasza reprezentacyjna sala pomieści, w zależności od układu stołów nawet do 140 osób. Euphoria cieszy się dobrą renomą w organizacji przyjęć komunijnych, jubileuszy oraz przyjęć weselnych, które u nas stają się jeszcze bardziej wyjątkowe.

   Ponadto, zapewniamy interesującą oprawę kulinarną spotkań firmowych czy też imprez integracyjnych dla personelu. Nasza sala jest także w pełni przystosowana do prowadzenia szkoleń ze względu na swoją budowę, akustykę oraz wyposażenie (pełne nagłośnienie, rzutnik, projektor). Świadczymy również usługi cateringowe dla firm i instytucji.

   Współpraca z miejskimi instytucjami jest dla nas bardzo ważna, dlatego chętnie kooperujemy z Teatrem Zagłębia czy miejskim Muzeum. Uczestniczymy także w licznych imprezach plenerowych, piknikach i festynach.

    Możemy poszczycić się wizytą wybitnych Gości, wśród nich znajdują się przedstawiciele korpusu dyplomatycznego, artyści, biznesmeni, przedstawiciele władz miejskich i samorządowych.
Sala SILVER 
Dominujące kolory to złoto i biel. Sala maksymalnie pomieści 80 osób (małe przyjęcia).
[ZOBACZ WIĘCEJ]
Sala GOLD
Dominujące kolory to złoto i biel. Sala maksymalnie pomieści 80 osób ( małe przyjęcia). 
[ZOBACZ WIĘCEJ]