menu_art

Jedzenie u nas to wyjątkowe przeżycie. Smaczne dania to podstawa każdej udanej uroczystości, dlatego zatrudniamy najlepszych kucharzy i gwarantujemy, że każda uroczystość u nas jest wspominana ze smakiem. Menu zazwyczaj staramy się ustalać indywidualnie do potrzeb klienta – poniżej prezentujemy przykładowe zestawy na różne uroczystości.

menu_weselne2 okolicznosciowe1 komunie

 Poniżej prezentujemy propozycję menu na przyjęcie weselne. Pragniemy jednak zaznaczyć, że przedstawione menu to jedynie oparta na naszym wieloletnim doświadczeniu sugestia, która może zostać w dowolny sposób zmodyfikowana tak, aby spełnić Państwa oczekiwania. Innymi słowy, każdy element niniejszej propozycji może ulec zmianie po uwzględnieniu preferencji kulinarnych naszych Gości.

Każda uroczystość jest dla nas bardzo ważna, dlatego dokładamy wszelkich starań, by Państwa przyjęcie czy to urodzinowe, czy rocznicowe, czy jakiekolwiek inne było na najwyższym poziomie. Nasi kucharze zapewnią wyśmienite potrawy, a kelnerzy podadzą wszystko na czas! Gwarantujemy iże goście będą zachwyceni pobytem w naszym domu przyjęć okolicznościowych.   Dzień komunii to chwile ważne nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców – to przecież dzień olbrzymiego stresu. Aby odciążyć Państwa w przygotowaniach do uroczystości komunijnej, proponujemy organizację uroczystości w naszym lokalu! Zapewnimy wyjątkowe dania oraz obsługę na najwyższym poziomie! Zapraszamy do Domu Przyjęć Euphoria!
CENA: od 180zł za osobę CENA: od 100zł za osobę CENA: od 125 zł za osobę

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Panią Katarzyną Pietras-Faruque, tel. kom. 606 316 989.