Organizując jakąkolwiek uroczystość zawsze na względzie mamy dobro naszych gości. Bez względu czy to wesele, urodziny, czy właśnie uroczystość Komunii Świętej. W tym ważnym dniu dla nas i naszego dziecka, liczy się również podniosłość chwili, dlatego powinniśmy dużo wcześniej przemyśleć organizację przyjęcia. Aby ułatwić nieco przygotowania proponujemy Państwu organizację tego dnia w Domu Przyjęć EUPHORIA.

     Z roku na rok nasz lokal cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dziś bawią się u nas nie tylko mieszkańcy Sosnowca i najbliższych okolic. Chętnie przyjmujemy również gości z Katowic, Mysłowic, Dąbrowy Górniczej i wielu innych miast. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi, doskonałą kuchnię, gustownie przygotowane wnętrza, a co najważniejsze konkurencyjne cen y. Doskonale wiemy, że zwłaszcza w dniu Komunii Świętej odpowiednio dobrane MENU i gustownie przygotowane stoły to podstawa udanego przyjęcia. Zapraszamy również do naszego ogrodu, w którym nie tylko najmłodsi goście znajdą chwilę wytchnienia. Znajdziemy tu wiosenne kwiaty, drzewa i zieloną trawę. Pomimo lokalizacji – niemal w centrum miasta – jest u nas cicho, spokojnie i uroczo. Zapraszamy serdecznie!


Zorganizuj w Euphorii Komunię

Z roku na rok rośnie nasze doświadczenie w kwestii organizacji przyjęć okolicznościowych. Coraz częściej obsługujemy nie tylko wesela, ale tak…

Admin
· Add Comment