imprezyfirmowe

Spotkania firmowe, jubileusz firmy – Sosnowiec

    Każdy właściciel firmy z ugruntowaną pozycją na rynku i olbrzymim zaufaniem klientów, doskonale wie, że nic tak nie dodaje motywacji  w pracy jak spotkania firmowe. Podczas takich spotkań pracownicy z poszczególnych pionów mają szansę nawiązać kontakt ze sobą, co bezpośrednio skutkuje łatwiejszą komunikacją między nimi. W naszym domu przyjęć zorganizujecie Państwo nie tylko szkolenia firmowe, ale również jubileusze firmy oraz przypieczętujecie wspólnym spotkaniem wszelkiego rodzaju sukcesy.

Zawsze przy okazji tak wyjątkowych wydarzeń staramy się dopasować menu do wymogów Państwa firmy. Przy okazji wszelkiego rodzaju imprez, dokładamy wszelkich starań by Państwa spotkanie firmowe zawsze było na tym samym, wysokim poziomie. Zatrudniamy tylko i wyłącznie najlepszych specjalistów – nasi kucharze przygotują dla Państwa zarówno dania kuchni staropolskiej, jak i najbardziej wyszukane formy dań.

Oczywiście przygotowanie poszczególnych potraw to jedno, druga sprawa to odpowiednie podanie ich. Nasi kelnerzy zawsze obsłużą Państwa z uśmiechem na twarzy. Nasza oferta to nie tylko specjaliści najwyższej klasy, ale także konkurencyjne ceny.

Zalety naszej sali:
– pomieści do 140 osób
– dekoracje
– klimatyzacja
– dobra akustyka
posiadamy projektor i rzutnik
– możliwość organizacji  także szkoleń
– dowolność ustawienia stołów
– profesjonalna obsługa
– ogródek do dyspozycji gości
– 50 miejsc parkingowych
Cena od 90 zł za osobę w zależności od menu