Idealny prezent ślubny

Temat bez wątpienia nie należy do najłatwiejszych.  To czy wręczyć prezent, czy opasłą kopertę to dylemat większości gości weselnych. Oczywiście najłatwiej jest wręczyć po prostu kopertę z pieniędzmi i mieć „problem z głowy”.  Tymczasem to co jest najprostsze niekoniecznie jest zawsze najlepsze. Generalnie chodzi o to, żeby para młoda nasz prezent długo po ślubie jeszcze pamiętała, bo czy zapamięta nas tak jak chcemy gdy  wręczymy toster albo frytkownice?

        Dlatego właśnie zdaje się najlepiej gdy temat przerobimy na własnej skórze.  Po naszej uroczystości weselnej będziemy mieli już pełną jasność jaki prezent wręczyć.  Oczywiście trzeba na początek założyć że nie idziemy na tak zwaną łatwiznę.  Omijamy póki co temat koperty ślubnej. Na wszelkiego rodzaju forach internetowych można i w tym temacie znaleźć mnóstwo podpowiedzi dotyczących wyboru tego najwłaściwszego prezentu ślubnego.  Co ciekawe są również strony internetowe za pośrednictwem,  których bez problemu możemy zobaczyć co poszczególni goście weselni zamierzają kupić.  To tak zwane strony ślubne,  na których możemy ustalić także wiele innych szczegółów naszej uroczystości ślubnej i weselnej. Układ stołów,  lista prezentów,  dane tele-adresowe, zdjęcia ślubne i wiele innych.  To wszystko oczywiście znacząco ułatwi nam wybór odpowiedniego prezentu jednakże nadal trzeba pamiętać, że ostateczny wybór nie należy do komputera,  czy internetu a właśnie do nas samych.  Na Śląsku można znaleźć bogatą ofertę sklepów zajmujących się sprzedażą różnego rodzaju elementów dekoracyjnych,  które mogą być dobrą alternatywą dla pralki tester, czy kuchenki mikrofalowej.  Taka opcja będzie zwłaszcza korzystna dla Pary Młodej,  która wspomniane wyżej artykuły AGD JUŻ posiada. I oczywiście my osobiście znamy gust Panny Młodej ;-).   Bardzo dobrym pomysłem jest,  coraz popularniejsze, wykupienie w jednym z biur podróży wycieczki poślubnej,  ale wtedy trzeba płatność rozłożyć na co najmniej kilka osób,  gdyż koszt może być astronomiczny. Tutaj również trzeba założyć iż znamy gust nie tylko Panny Młodej, ale Pana Młodego również. Udało nam się nawet sprawdzić w jednym z biur podróży w Sosnowcu i Mysłowicach – faktycznie podobnych ofert jest coraz więcej.

        Decydując się zatem na zakup prezentu dla Pary Młodej, weźmy pod uwagę nie tylko czysto praktyczne podejście, ale głównie skupmy się na tym iż wesele i ślub to dni, w których liczy się przede wszystkim wyczucie ale i odrobina szaleństwa. Ten jedyny, najważniejszy prezent ma być nie tylko przedmiotem codziennego użytku, ale przede wszystkim ma spowodować uśmiech na twarzy młodych, to dzień bowiem, w którym codzienność, szara, zwykła wkracza na stałę do ich życia, a prezenty ślubne, kolorowe, od serca na zawsze będą dobrze wspominane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *