Bal studniówkowy w Euphorii

Okres przygotowań do egzaminu maturalnego, to czas wytężonej pracy, skupienia i ostatnich szlifów. To także czas, w którym zarówno specjaliści, jak i nauczyciele robią wszystko co mogą, by zmobilizować młodych ludzi do ostatnich przypomnień i powtórzeń. Tymczasem na 100 dni przed maturą w Polsce organizowane są bale studniówkowe – mało kto wie, ale jest to uroczystość, która nie ma swojego odpowiednika ani w Europie, ani na Świecie. Zwykle młodzież świętuje zdaną maturę po egzaminie. Jak na tle innych województw wyglądają bale studniówkowe na Śląsku?

  Każdy dzień spędzony w szkole, każda godzina spędzona na lekcjach – wszystko to ma na celu przygotowanie młodych ludzi do najważniejszego egzaminu w życiu każdego z nas. Przygotowujemy się nie tylko do samego egzaminu pisemnego, czy ustnego – to przygotowanie do egzaminu dojrzałości – tak twierdzą zarówno Ci, którzy etap szkolny mają już za sobą, jak i nauczyciele. Na 100 dni przed egzaminem maturalnym młodzież, wraz z osobami towarzyszącymi bawi się na jedynym tego typu balu. To czas, który wszyscy wspominają nawet na kilkadziesiąt lat po uroczystości. Pamiętny polonez, wspomnienia z osobami ze szkolnej ławki, twarze nauczycieli, którzy na kilka lat stali się dla nas wychowawcami. Dziś bale studniówkowe nieco różnią się od tych jeszcze sprzed kilku lat – idea jest jednak niemal identyczna. Zapraszamy Was do organizacji balu w naszym Domu Przyjęć – gwarantujemy wyśmienitą obsługę, perfekcyjnie dobrane menu oraz przepiękną salę balową. Zapraszamy nie tylko mieszkańców Sosnowca, ale także Mysłowic, Katowic, Dąbrowy Górniczej i innych miast naszego regionu.

      Poniżej prezentujemy propozycję menu na studniówkę. Pragniemy jednak zaznaczyć, że przedstawione menu to jedynie oparta na naszym wieloletnim doświadczeniu sugestia, która może zostać w dowolny sposób zmodyfikowana tak, aby spełnić Państwa oczekiwania. Innymi słowy, każdy element niniejszej propozycji może ulec zmianie po uwzględnieniu preferencji kulinarnych naszych Gości.

 

Cena 110,00 zł od osoby obejmuje dodatkowo wystrój stołów, dekoracje kwiatowe i obsługę kelnerską.

 W celu uzyskania bliższych informacji proszę o kontakt pod numerem telefonu 606 316 989 – Katarzyna Pietras-Faruque.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *