Bal studniówkowy w Euphorii

Posted · Add Comment

Okres przygotowań do egzaminu maturalnego, to czas wytężonej pracy, skupienia i ostatnich szlifów. To także czas, w którym zarówno specjaliści, jak i nauczyciele robią wszystko co mogą, by zmobilizować młodych ludzi do ostatnich przypomnień i powtórzeń. Tymczasem na 100 dni przed maturą w Polsce organizowane są bale studniówkowe – mało kto wie, ale jest to uroczystość, która nie ma swojego odpowiednika ani w Europie, ani na Świecie. Zwykle młodzież świętuje zdaną maturę po egzaminie. Jak na tle innych województw wyglądają bale studniówkowe na Śląsku?

studniowka-slask

  Każdy dzień spędzony w szkole, każda godzina spędzona na lekcjach – wszystko to ma na celu przygotowanie młodych ludzi do najważniejszego egzaminu w życiu każdego z nas. Przygotowujemy się nie tylko do samego egzaminu pisemnego, czy ustnego – to przygotowanie do egzaminu dojrzałości – tak twierdzą zarówno Ci, którzy etap szkolny mają już za sobą, jak i nauczyciele. Na 100 dni przed egzaminem maturalnym młodzież, wraz z osobami towarzyszącymi bawi się na jedynym tego typu balu. To czas, który wszyscy wspominają nawet na kilkadziesiąt lat po uroczystości. Pamiętny polonez, wspomnienia z osobami ze szkolnej ławki, twarze nauczycieli, którzy na kilka lat stali się dla nas wychowawcami. Dziś bale studniówkowe nieco różnią się od tych jeszcze sprzed kilku lat – idea jest jednak niemal identyczna. Zapraszamy Was do organizacji balu w naszym Domu Przyjęć – gwarantujemy wyśmienitą obsługę, perfekcyjnie dobrane menu oraz przepiękną salę balową. Zapraszamy nie tylko mieszkańców Sosnowca, ale także Mysłowic, Katowic, Dąbrowy Górniczej i innych miast naszego regionu.

      Poniżej prezentujemy propozycję menu na studniówkę. Pragniemy jednak zaznaczyć, że przedstawione menu to jedynie oparta na naszym wieloletnim doświadczeniu sugestia, która może zostać w dowolny sposób zmodyfikowana tak, aby spełnić Państwa oczekiwania. Innymi słowy, każdy element niniejszej propozycji może ulec zmianie po uwzględnieniu preferencji kulinarnych naszych Gości.

menu_studniowka-612x1024

 

Cena 110,00 zł od osoby obejmuje dodatkowo wystrój stołów, dekoracje kwiatowe i obsługę kelnerską.

 W celu uzyskania bliższych informacji proszę o kontakt pod numerem telefonu 606 316 989 – Katarzyna Pietras-Faruque.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *